beta

Polityka prywatności

Firma zbierająca dane:

Find@Way w Warszawie, ul. Powstańców Śląskich106 D lok. 75, 01-499 Warszawa.

 
Użytkowniku,

Tak jak Ty cenimy sobie prywatność, dlatego chcemy zadbać o bezpieczeństwo Twoich danych. Wszystkie podane przez Ciebie dane zostaną wykorzystane w ustalonym przez Ciebie zakresie. Jeżeli będziesz chciał zmienić zakres wykorzystywania Twoich danych, zawsze będziesz mógł je usunąć lub zweryfikować.

Zbierane przez nas dane.

Przede wszystkim zbieramy dane, które podajesz w trakcie rejestracji, czyli: adres e-mail, login i hasło. Rejestracja umożliwi Ci pobór narzędzi, e-booka oraz prowadzenie własnej strony ślubnej (za dodatkową opłatą).
Dodatkowo, podczas Twojej wizyty na naszym portalu, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Jeśli wygrasz w którymś konkursie, przez nas organizowanym (oczywiście trzymamy za Ciebie kciuki) będziemy potrzebowali Twój adres korespondencyjny, abyśmy mogli wysłać do Ciebie nagrodę.

Dane wykorzystujemy do:

  • umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu oraz zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług,
  • przekazania Twoich danych firmie, którą będziesz zainteresowany, aby mogła się z Tobą skontaktować,
  • wysyłania Ci naszego Newslettera, pod warunkiem, że wyrazisz na to zgodę,
  • analizy zachowań użytkowników naszego np. do personalizacji zawartości naszych stron internetowych,
  • odpowiadania na Twoje pytania, w trakcie korespondencji mailowej.

Ujawnianie danych

Możemy ujawnić Twoje dane odpowiednim organom sprawiedliwości, jeśli naruszysz prawo lub regulamin naszego portalu, ale pokładamy nadzieje, że nie będzie to konieczne.

Twoje dane mogą zostać udostępnione również w przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, pracownikowi Inspektoratu.

Sposoby zabezpieczenia danych.

Nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.
Dodatkowo zbieranie danych jest zaszyfrowane.

Usuniecie lub zmiana danych.

Po zalogowaniu się do systemu możesz wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe używane do zalogowania się do systemu czy wysyłki Newslettera.

Inne

Jeżeli będziesz chciał dostawać nasz Newsletter, wyślemy Ci go drogą e-mailową.

Będziemy Cię informować drogą e-mailową o wszystkich nowościach i zmianach w serwisie, a także wysyłać Ci niekomercyjne listy (np. życzenia, informacje o nowych wiadomościach, komunikaty systemu).

Zmiany w polityce prywatności
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności, bez powiadamiania Cię o Tym.

Pobierz najnowsze e-booki!

| Zobacz także: Tanie biura rachunkowe znajdziesz na www.KsiegoweiRachunkowe.pl | Sprawdź najlepsze oferty na randki matrymonialne na www.StrefaRandki.pl i umawiaj się na spotkania z innymi singlami | Agencja interaktywna Word&Mind